Obchodní podmínky


Všeobecná ustanovení
Veškeré vztahy kupujícího a prodávajícího se řídí těmito Obchodními podmínkami a platnými ustanoveními Obchodního zákoníku. Kupující učiněním objednávky akceptuje Obchodní podmínky pro dodávky zboží stanovené a zveřejněné prodávajícím. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku nejpozději do 48 hodin.

Práva a povinnosti prodávajícího
Prodávající se zavazuje vyřídit objednávku a zaslat objednané zboží na adresu uvedenou v objednávce. V případě, že u produktu je uvedena jeho dostupnost skladem, prodávající zašle zboží do 2 pracovních dnů od doručení kompletní objednávky. V ostatních případech je zboží odesláno po dohodě s kupujícím. Nebude-li možné z jakýchkoliv důvodů zboží odeslat, prodávající neprodleně informuje kupujícího na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce. Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout nebo pozastavit expedici zboží, pokud jsou údaje v objednávce chybné, neúplné nebo vzbuzují pochybnosti o skutečném úmyslu kupujícího objednat a zaplatit zboží.

Práva a povinnosti kupujícího
Kupující se zavazuje odebrat a zaplatit objednané zboží dle faktury prodávajícího. K řádnému vyřízení objednávky poskytne kompletní a pravdivé údaje. Kupující má právo písemně (e-mailem) odstoupit od Kupní smlouvy do 5 dnů od převzetí zboží. Veškeré náklady na vrácení zboží nese kupující. Vrácené zboží musí být uloženo v originálním obalu, nesmí být nijak poškozené a znehodnocené. Objednáním zboží souhlasí kupující s výše uvedenými obchodními podmínkami.

Ochrana osobních údajů
Veškeré údaje, které kupující poskytne za účelem vyřízení objednávky nebudou poskytovány třetím stranám a bude s nimi nakládáno dle platných zákonných ustanovení.
 
Platnost cen a platební podmínky
Ceny uvedené na www.gastroled.cz jsou stanoveny bez nákladů na přepravu a DPH. Jsou platné ke dni doručení objednávky a před expedicí zboží potvrzeny na e-mailovou adresu kupujícího nebo telefonicky. Platbu lze realizovat dobírkou, bezhotovostní platbou předem nebo po vzájemné dohodě.

Záruční podmínky
Prodávající poskytuje na dodávané zboží záruku v délce a za podmínek uvedených v záručním listu, 12 měsíců od data předání. V případě dodání zboží přepravní službou činí záruční doba 12 měsíců + 3 dny od data předání zboží přepravní službě ve skladu prodávajícího. Podrobné podmínky záruky na jednotlivé druhy zboží jsou obsaženy v záručním listu. Technické parametry udávané na webových stránkách jsou pouze orientační, pokud nejsou výslovně potvrzeny v Kupní smlouvě. Veškeré produkty zde uvedené (s výjimkou výslovně označených) jsou určeny výhradně pro profesionální použití a nejsou určeny pro domácnosti. Přeprava zboží se řídí obchodními podmínkami přepravní služby.

Výrobník ledu BREMA CB 184 INOX
obrázek Výrobník ledu BREMA CB 184 INOX
BREMA CB 184 INOX - prezentační vzorek. Cena 13.900,-Kč.
Výrobník ledu BREMA CB 425
obrázek Výrobník ledu BREMA CB 425
BREMA CB 425 A - prezentační vzorek. Cena 23.000,- Kč
TOMILEDO s.r.o., Otopašská 829/2, 158 00 Praha 5 - Jinonice Copyright TOMILEDO s.r.o. 2008-2011